Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Transformácia

 

Toto slovo je dnes trochu sprofanované. V tom „osudnom“  roku 2012 sme ho skloňovali  denne a všade. Boli sme plní očakávaní, a priznajme si, aj obáv. Čo sa stane, čo bude s nami, so Zemou...  Tiež som mala obavy, ale prišla mi odpoveď: Nemáš sa čoho báť. Najväčšie zmeny sa budú odohrávať ľudských srdciach.

A toto je tá transformácia. Tá PREMENA, ktorej sme stále súčasťou, či chceme, či nie. Je to premena naša osobná, premena celej spoločnosti, premena  Matky Zeme a premena celého Vesmíru. Ale je to dobrá správa, a toto je vzácna doba, v ktorej žijeme. Pretože sa končí doba otrokárstva, závislostí, utrpení, zloby a neznášanlivosti. Veď tento stav, ktorý nás ešte stále tak dusí, nemôže trvať večne. Čas na zmenu je tu, ale je to na nás, máme to vo svojich rukách. Často nás to bolí, máme strach a sme bezradní. Čo s tým, ako ďalej? Odpoveď je jednoduchá: začať meniť sám seba. Je čas si uvedomiť, že musíme byť sami sebe majstrom. Nikto iný za nás nič nevyrieši, neodrobí, nezmení. Ani ten najlepší  duchovný vodca, učiteľ, lekár, liečiteľ, priateľ, nám neprinesie stále poznanie, zdravie, hojnosť, lásku, radosť, slobodu. Je to len v našich rukách.

Mojím cieľom a snahou je ukázať Vám iný uhol pohľadu. Porozprávať Vám svoj príbeh a cez vlastné skúsenosti  Vás motivovať a inšpirovať na Vašej vlastnej ceste. Teším sa a ďakujem za to, že môžem pomáhať a s otvoreným srdcom otvárať srdcia iných.

 

Na túto tému robím prednášku, ktorá je stále o tom istom, ale vždy iná:

 

Transformácia v priamom prenose

Prednáška pre každého, komu sa zdá život príliš ťažký: Odpojenie od matrixu. Rozhodnutie je na mne. Byť majstrom sám sebe. Zmeňme myslenie, správanie, stravu. Milujme sami seba. Sila myšlienky. Znamenia, rituály. Pomoc zhora. Otvorené srdce. Zázraky naše každodenné.

 

A tu je moje vystúpenie na túto tému na stretnutí gošárnikov, ktorí sa stali mojou rodinou a pomohli mi prekonať ťažké životné obdobie:

http://www.youtube.com/watch?v=q_0JRPSAqV0

 

 

TOPlist