Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

O mne

 

                                                                                                                             

Som jedna z Vás. Obyčajný človek. Žena a matka. Vybrala som si neľahký životný scenár, ale nesťažujem sa. Lebo len ťažké chvíle nás zastavia, zatrasú s nami a donútia nás hľadať, vnímať to, čo si inak nevšímame. Meniť veci, či skôr pohľad na ne. Nájsť pokoru. Ísť do podstaty, niekedy až za hranice viditeľného. Odpúšťať iným, odpúšťať sebe a poprosiť o odpustenie. Prehodnocovať  priority, hodnoty, vzťahy. Rozlišovať povrchné a nepodstatné od podstatného a ozajstného. 

Všetky skúsenosti, bolesti, každý pád na dno, všetko to neľahké ma priviedlo k hlbokému poznávaniu samej seba, k nájdeniu lásky v sebe a k sebe, k zmenám myslenia, správania, stravovania. K zmenám starých vzorcov, ktoré ma ubíjali, na nové, ktoré mi prinášajú do života radosť a spokojnosť. K odhodeniu masky, ktorá ma chránila pred útokmi a hodnotením okolia.

Dnes som sama sebou. Milujem sama seba a vážim si sama seba. Nenosím masku, lebo mi je jedno, čo si kto myslí. Žijem slobodne svoj život a držím ho pevne vo svojich rukách. A s pokorou ďakujem za podporu, pomoc a ochranu ZHORA. A za vedenie, pretože vždy, v každom okamihu ku mne prichádzajú ľudia, informácie, a skutočnosti, ktoré práve potrebujem. Každého človeka a každú udalosť vnímam a prijímam s láskou a pochopením.  Snažím sa o to. Ešte stále zakopávam, hľadám, chybujem, objavujem... a posúvam sa. Život je ustavičná zmena. Ale je nádherný. Zvlášť vtedy, keď ho žijeme vedome, v súlade so sebou samým, s prírodou a s celým vesmírom. Prajem Vám zo srdca, aby ste si život užívali tak, ako si ho dnes užívam ja!

                                                                                                                                      Eva Vlková 

A tu je môj príbeh na videu Igora Chauna, priateľa, ktorého si veľmi vážim a ktorý mi pomohol zmeniť môj život:

http://www.youtube.com/watch?v=q_0JRPSAqV0

 

 

 

 

 
TOPlist