Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Mental healing

Technika mentálneho liečenia je veľmi jednoduchá. Rozpracoval ju Clemens Kuby a popisuje ju vo svojich knihách.     

                                                                                           

Je to možnosť, ako jednoduchým a neškodným spôsobom môžeme liečiť svoju dušu. Duša si totiž pamätá všetky svoje skúsenosti z tohto, aj z minulých životov. Aj keď ich máme momentálne potlačené a preto sa nenachádzajú v našom vedomí.  Do nášho bežného života ale často krát vstupujú tieto zážitky z našej minulosti a vyvolávajú nerovnováhu v rôznych oblastiach nášho života. Spôsobujú choroby, neúspechy, strach, fóbie, bolesť, problémy vo vzťahoch partnerských, pracovných a iných, nedostatok financií a iné nepríjemné pocity a stavy, ktoré sa nám nedarí vyriešiť. Prípadne sa nám nepríjemné situácie stále opakujú.

Touto technikou sa dostávame do našich dávnych spomienok, niekedy aj do minulých životov. Posúvame ich do nášho vedomia, kde ich môžeme pochopiť, precítiť, prijať a vyliečiť. Je to len ľahká forma regresnej terapie, pretože sa uskutočňuje v hladine alfa. Nemusíte pri nej ležať, stačí sa iba uvoľniť a dať priechod emóciám a pocitom. Človek sa sám dostáva postupne k príčinným situáciám. Prichádzajú mu rôzne obrazy, tvary, vône, farby, slová, ľudia a následne rieši situácie, ktoré prichádzajú.  Každý z nás môže zvládnuť túto techniku sám. Napriek tomu väčšina ľudí volí sprievod terapeuta.

Ak Vás táto metóda oslovila a máte pocit, že chcete skúsiť vyriešiť svoj problém práve jej pomocou, rada Vás budem touto terapiou sprevádzať.

                                                            

 

 

 

 

TOPlist