Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Kozmetika

Starostlivosť o telo a vlasy

 Produkty z rady starostlivosti o pleť a pokožku obsahujú vynikajúce zložky, ktoré obohacujú pleť o esenciálne živiny, vitamíny, prírodné oleje, rastlinné extrakty a silné antioxidanty. Produkty čistia pokožku šetrným spôsobom, odstraňujú odumreté kožné bunky bez poškodenia prirodzeného ochranného filmu pokožky, zabraňujú vysušovaniu pokožky, podporujú hydratáciu a regeneráciu pokožky. Produkty neobsahujú žiadne potenciálne škodlivé ingrediencie.

 Prípravky z rady starostlivosť o vlasy obsahujú jemné a šetrné ingrediencie pre čistenie a regeneráciu vlasov, vlasových folikul a vlasovej pokožky. Obsiahnuté zložky dodávajú vlasom vlhkosť a hodvábny lesk, zabraňujú vysušovaniu a lámaniu vlasov. Produkty neobsahujú žiadne potenciálne škodlivé ingrediencie.
 
 
Starostlivosť o chrup

Dentálne produkty sú určené pre tých, ktorí si želajú každodennú účinnú starostlivosť o chrup – od prevencie zubného kazu a vzniku zubného kameňa až po prevenciu vypadávania zubov, či odstránenia nepríjemného dychu. Produkty obsahujú vysoko účinnú zložku anthium dioxide k účinnej dezinfekcii a prevencii.
 
 
Rozdelenie produktov:
 
                                                    
TOPlist